Hakkımızda

Ankara genelinde ısıtma ve doğalgaz sektöründe 23 yıllık tecrübemiz ile Başkent Doğalgaz yetkili firması olarak kombi ve şofben montajları, daire içi doğalgaz tesisatı, bina doğalgaz kolon ve kazan tesisatları ve projelendirilmesi, merkezi sistem kalorifer tesisatı, kazan dairesi kurulumu, mekanik tesisat, yerden ısıtma, sıhhi tesisat, yangın sistemleri tesisatı alanlarında hizmet vermekteyiz.

Buderus, Demirdöküm, Eca, Baymak gibi bir çok seçkin markanın bayiliğini yapmaktayız. Alanında uzman teknik personelimiz ve profesyonel makina mühendislerimiz ile satışı yapılan ürünlerin tesisatının yapılıp projelendirilerek anahtar teslimi hizmet sunmaktayız. 

Misyonumuz

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek sistemler üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve taahhütlerini zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.

Vizyonumuz

Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak, kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte Türkiye de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak. Kamu kurumları ile özel sektör hizmet alanlarında küresel şirket olarak yetenek ve bilgilerimiz sunmak.

Kalite Politikamız

Isıtma ve doğalgaz sektöründe firmamızın ana hedefi kaliteyi en üst düzeyde karşılamaktır. Bu amaçla birlikte firmamız müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını ulusal ve uluslar arası standart ve şartnamelere uygun olarak en kısa zamanda karşılamayı politika edinmiştir.

Kalite ve verimliliğin artırılması ve iyileştirilmesine yönelik yapılacak çalışmalara her türlü destek verilecektir.

Kalite Politikamızın ana başlıkları:

- Müşteri istek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak,
- Üretim sırasında meydana gelebilecek hata ve kayıpları en aza indirerek verimliliği maksimum düzeye çıkarmak,
- Üretim teknolojimizi ve proseslerimizi sürekli geliştirerek, sektörümüzde lider bir firma olmak,
- Kaliteli üretimin hepimizin sorumluluğunda olduğu bilinciyle, bunu alışkanlık haline getirerek devam ettirmek,
- İnsana sağlığına ve çevre sağlığına önem vermek.
- Verimli, ekonomik, uzun ömürlü sistemler kurmak.

Şirket yönetimi olarak tüm çalışanlarımızın kalite politikamızı benimsemelerini, çalışma ve faaliyetlerini bu doğrultuda yürütmelerini sağlayacağımızı taahhüt ederiz.

Şirketimizin kalite hedeflerinin ana safhaları şu şekilde sıralamaktadır ;

- Kusursuz hizmetler sunmak,
- Hiçbir müşteriden şikayet almamak,
- İstatistik çalışmalarda dünkü hataları bugün değerlendirmek, yarın için önlem almak,
- Sürekli ve her yıl artan bir ivme ile tüm personeli eğiterek geliştirmek.

Çevre Politikamız

Gelecek kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakmak en temel sorumluluktur. Bu nedenle firmamız her geliştirdiği ürün ve sunduğu hizmette çevreyi korumayı kendine görev saymıştır. Bu hissiyetle belirlediği hedef ve amaçlara doğru ilerlerken;

- Çevre kirliliğine etki eden etkenleri kontrol altında tutarak en aza indirmek,
- Kaynak israfını engellemek
- Kuruluşumuz personelini ve ilgili kuruluşları çevre konusunda bilinçlendirmek,
- Geri dönüşüm teknolojisi uygulamak,
- Sürekli gelişmeyi sağlamak,
- Mevcut yasalardan doğan yükümlülükleri yerine getirerek, Bütün faaliyet sahalarında çevre bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere çevre yönetim sistemini benimsemek ve gereklerini yerine getirmek, çevre politikamızdır.